| Andreea9222 a întrebat:

Am niste intrebari pentru cei care se uita la "Traznitii":
1.Cum vi se pare noul sezon?
2.De care dintre "trazniti" va place mai mult? De ce?
3.Cum v-ar placea sa continue acest serial?
funda

Răspuns Câştigător
| Fαntαsy a răspuns:

1. e super amuzant dar vreau si niste schimbari.
2. de Chiorete laughing imi place cum vorbeste rolling on the floor ( ca un taran mai bine zis laughing )
3. mi-ar placea sa castige la loto tot el pe bune si sa amenajeze pe acolo cu costume populare ale alea. de sa-i enerveze pe ceilalti cateva episoade (nu ca mi-ar placea folclorul dar ca idee)

winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu prea imi mai place, nu mai sunt asa de amuzanti cum erau la inceput cand erau in armata sad...
2.Imi place Marlanu pentru ca mi se pare cel mai haios dintre toti
3. Mi-ar placea sa revina din nou l armata.

Parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta idee Fantasy, insa cred ca marlanu' va conduce.Ideea mea:Marlanu' cine stie ce va face la lucru va fi avansat de catre boss-ul de acolo, pupaza va claca si uite asa marlanu' va dirija tot in casa fiind singurul care va aduce bani in casa.
2. "ce poci a spune" chiorete si baba frosa sunt bestiali.
3.Am raspuns cu numarul unu la intrebarea trei.Deci aici spun ca serialul este cel mai longeviv serial, invingand 'Vacanta Mare'. Sunt superi-mani in ale comediei si au niste vorbe in ei de te spargi de ras.De obicei nu pierd episoadele dar se mai intampla. Dar nu-i problema pentru ca le inregistrez in fiecare seara.
Cam atata am avut eu de spus sper sa nu fie plictisitor comentariul meu si ca este de folos.Numai bine!