| fuckThisLife a întrebat:

Am o camera web trust 1400t si nu am nici un cd.am instalat driveru dar tot nu merge usb-ul.cine ma ajuta?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti merge usb-ul din doua motive:
nu este instalat pe calculator driver-ul pentru portul USB;
driver de camera web nu este campatibil cu versiunea de Windows care o ai. Poate ai Windows 7 32bit sau Windows 7 64bit.
Cauta aici driver-ul si vezi care dintre ele merge: http://www.trust.com/products/productdrivers.aspx?artnr=14382

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Încearcă să o conectezi în alt port USB, am avut și eu problema asta.