| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Am o colega nici urata dar nici foarte frumoasa, invata bine dar are un comportament...noi purtam uniforma dar ea si alte fete "cool" nu poarta,ea si cu colega ei mimeaza prostii, vorbesc prostii iar la ora de sport mereu vine in colanti foarte stramti si se pune in fata baietilor si ei incep sa strige.eu nu inteleg,nu e cea mai frumoasa, nici cea mai desteapta vorbeste numai prostii si baietii sunt toti dupa ea :l.de ce?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scuză-mi expresia, dar este precum "cățeaua în călduri".
Nu ai de ce să-i porți pică.
Pa, pa.

| lolium a răspuns (pentru Legiuitoarea):

E pentru prima oara cand imi place de tinelaughing

| Legiuitoarea a răspuns (pentru lolium):

Bună.
Opa, și nici nu m-am forțat prea tare!
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Una din motive ar fi probabil ca ea se imbraca mai provocator, si daca vorbeste "prostii", da de inteles baietilor ca este de gasca si aceste doua lucruri pentru multi baieti este atractiv.

| Sh4Dow a răspuns:

Sunt baiat. mie imi displac total fetele de genul asta big grin. nu mi se pare deloc amuzant sau atragator. Mie imi plac fetele dragalase, linistite. nu care se dau in spectacol, injura sau o da pe curvasareala daca ma intelegetilaughing. Depinde de la baiat la baiat, daca e prost e prost ce sa'i faci big grin.

| zurick a răspuns:

Pentru ca baietilor le plac fetele rele.

| raluk27 a răspuns:

Pune-ti si tu niste colanti si un top semi transparent si plimba-te prin fata baietilor. Vei avea parte de aceleasi reactii. Pt ca baietii sunt la varsta la care le ies ochii din orbite cand vad un fund sau un san.

| sabin89 a răspuns (pentru raluk27):

Sânul e frumos. Dar, fundul? Tocmai locul pe unde se elimina ...anumite chestii?

| raluk27 a răspuns (pentru sabin89):

Ambalajul e misto! Continutul nu mai conteazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are forme( sanii, fund s.a) si baieti din zua de zi numai dupa asta se uita nu conteaza cum arata la fata sau sufleteste si in legatura cu vorbele urate, baietilor le plac fetele rele si ne, si mie mi se intampla tot asta straight face

p.s: nu toti baieti sunt asa, doar uniwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ziua de azi*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa le/o compatimesti.Se numesc, scuza-mi expresia vulgara, curve.

| Oxanaoxy01 a răspuns:

Poate pentru ca stie sa isi pune bine in valoare calitatile(daca are)...si in general baietii se dau la fetele care "detin controlul "asupra altora