| fulgdefulg a întrebat:

Am o curiozitate : " ce varsta au utilizatorii TPU? " nu de alta dar ma sochez cand vad atatea intrebari stupide din partea unora

Răspuns Câştigător
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

După statistici variază între 16-30 ani.
dar, eu cred că majoritatea utilizatorilor au 10-16

13 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Cei de au "grad" sunt oameni cu capul pe umeri, bine iar restul membrilor, iti dau seama dupa raspunsurile date. It's easy Bro! Cei de fac trolling sunt copilasi de 10 anibatting eyelashes

| Aventador91 a răspuns:

Pai sa vedem...cei care cer esee, rezumate, traduceri, matematica de clasa a 3-a, nu au mai mult de 12 ani. Asta stiu sigur.

| Felys a răspuns:

Probabil sunt si de 10 ani sau chiar mai mici

| dragos9234 a răspuns:

4 ani am eu

| Crucified a răspuns:

9-50

Răspuns utilizator avertizat
| frikk a răspuns:

Nu trebuie sa mi te sochezi.asta-i viata si cu inteligenti sau mai putin inteligenti.

| BlaaBlaa a răspuns:

Sunt de toate varstele laughing)

| Stassy a răspuns:

Eu am doar 13 ani...big grin

| Danutul22 a răspuns:

9-42

| ChiyoTheo a răspuns:

Eu am 12

| klameteo a răspuns:

Pai sunt mai multi adolescenti aici dar pot sa fie si adulti.Media de varsta cred ca este intre 9 si maxim 25.

| Niki9 a răspuns:

Multi pun intrebari doar ca "sa faca ceva".