| LaviniuA a întrebat:

Am o dilema:
cand faceti plaja, cum va ascundeti sanii, fundul si etc de ochii hulpavi ai privitorilor?
Adica poti sa te acoperi, dar daca vrei sa te bronzezi, atunci nu te mai bronzezi.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la plaja de nudisti, acolo nimeni nu se holbeaza la tine.

| mihai69 a răspuns:

Faci la nudiști. Așa te bronzezi uniform și nici nu cască nimeni gura la puța ta, având in vedere „oferta".

| gabicoo a răspuns:

Mergi îmbrăcată în pijamale.
laughing

| johnnny123 a răspuns:

Te îmbraci într-un costum din ăla de neopren, ca femeile musulmane. Sau nu mai mergi la plajă, dacă ți-e atât de teamă de "ochii hulpavi"

| Cipi1212 a răspuns:

Mai bine te duci la țară și te bronzezi in târnaț.

| simplaexsistenta a răspuns:

Iti pui un gard