| LiviaDulcika a întrebat:

Am o intrebare:

1)Ce pot face pe site-ul TPU

2)Ce inseamna "funda"

3)Cum pot sterge toate adresele din bara de adrese?(am Google Chrome)

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

TPU este un site in care oamenii pun intrebari iar ceilalti raspuns.Nu trebuie sa te cunosti ci doar sa ajuti happy Bineinteles ca poti fii si tu ajutat la randul tau de cineva postand o intrebare. Funda este ca un fel de premiu pe care il oferi persoanei care crezi ca arsapuns cel mai bine la intrebarea ta happy :* Sper ca te'am putut ajuta :*

5 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

1)-Pui intrebari si dai raspunsuri.2-Funda ii dai la raspunsul castigator, adica la mine si 3)Intra pe google chrome intra pe un site care vrei tu, si ti click stanga pe sageata sa dai inapoi si iti stergi de acolo

| MâţulMov a răspuns:

Jet de aici! straight face

| LiviaDulcika explică (pentru MâţulMov):

sad Asa primesti tu musafiri la tine acasa?
Daca te va primi cineva asa, cu"Jet de aici!:-|" Ar fi bine?

| MâţulMov a răspuns (pentru LiviaDulcika):

Da ar fi bine pentru ca 2 din aceste intrebari trebuiau puse la Totul despre TPU, iar cea de-a 3-a intrebare trebuia pusa la categoria tehnologie straight face
Eu inteleg ca tu esti noua, dar chiar n-ai observat ca exista niste categorii care trebuie respectate straight face

| mihairacu a răspuns:

1)Pe TPU poti pune orice intrebare si vei primii un raspuns foarte repede.
2)La o intrebare poti primii mai multe raspunsuri si tu dai funda celui mai bun raspuns.O funda valoreazqa 100 de puncte iar punctele arata cat de activ esti.
3)Nu stiu.Dar dai funda te rog?