| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am avut un vis foarte ciudat. Am visat ca eram acasa si a aparut un baiat din clasa la geamul meu. Am deschis geamul si ne'am apropiat unul de altul si el m'a sarutat (cu tot cu limba sad cah!). Mie nu imi place de acel baiat chiar deloc, il consider amuzant, e doar un amic. Acum nu o sa ma ghidez dupa raspunsurile primite dar sunt doar curioasa sa vad ce inseamna. Pe net am cautat dar nu am primit nici un raspuns concret.
Deci ceva ajutor? Funda happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur,subconstientul lucreaza, dar vezi tu, chiar daca nu iti place de el, il consideri amuzant.Chiar si faptul ca te-ai gandit numai pentru un moment la el si ai uitat, subconstientul fabrica vise. Daca il consideri amuzant, il visezi frumos, in cazul tau cum l-ai visat. Uneori nu ne dam seama dar poate il gasesti cat de cat atrgator sau ti-ai facut macar o secunda gand ca il gasesti sau te gaseste atragatoare.

| dydda a răspuns:

Nu inseamna nimic pur si simplu subconstientul tau lucreaza. Si eu am visat aseara ca un coleg ma saruta si el are iubita si nu am aproape nimic in comun cu el si nu imi place de el

| Latky a răspuns:

Pe siteul vise scrie asa :

Daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra