| alexam a întrebat:

Am o intrebare, daca vreti sa o publicati si sa raspundeti ( cei de la admin ). De cand s-a creeat site-ul acesta suntem prima,, serie,, la care a iesit cu scantei? Caci sunt convinsa ca un numar mare de utilizatori s-au,, lasat,, de meserie rapid. Se vede clar ca doar vreo cativa au avut rabdare si chef sa stea mai mult pe aici, sau chiar de la inceput... De asta intreb, au mai fost conflicte sau probleme si inainte, sau e prima data? Mie inca imi place pe aici, si vreau sa ajut pe altii sau sa imi gasesc raspunsuri la ce am nevoie sau ma framanta. Si tot aici, la intrebare, o propunere, daca veti considera ca e potrivita: doriti sa faceti o rubrica Stiati ca? Eu consider ca ar fi necesara, sau macar binevenita! Cu 3-4 categorii, nu foarte,, alambicata,, Multumesc in avans, Elena Alexandra.

5 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Draga Elena si Alexandra, site-ul asta nu este chiar asa de vechi, in realitate este chiar destul de nou si inca necunoscut marelui public, deci nici prea multe polemici si discutii nu prea au avut timp sa se iteasca pe aici...
Nefiind inca foarte cunoscut, nici nu-mi fac prea multe griji de plecarea unora, ba chiar ma incanta...stii cum se spune, pleaca unu, vin zece ...deci? happy

| mircea a răspuns:

Buna idee, buna bunuta...

| mircea a răspuns:

Scuze. Nu sunt de la ADMIN, dar nu m-am putut abtine si am raspuns.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca e o idee buna.

daniela
| daniela a răspuns:

E o idee foarte buna iar gabrielutzu are perfecta dreptate