| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare de ce exista atatea reguli? angry

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca sa dam impresia ca putem stapani haosulwinking

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Pentru ca fara reguli ar fi ca in jungla:-s.

| MidnightLady a răspuns:

Pentru a avea ce incalca.winking

| HBK a răspuns:

Pentru a se impune o anumita disciplina. Ce s-ar intampla daca toti am fi de capul notru. Dar regulile au fost facute sa fie respectate si incalcate.

| bblock69 a răspuns:

Ca sa ne enerveze!

| xmellox a răspuns:

Pentru ca daca nu ar fi totul s-ar transforma in haos, anarhie, distrugere. Gandeste-te ca lumea nu ar mai avea sens fara reguli. Lasa ca e bine asa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a nu face ce vrem noi, cine stie la ce ne era gandul pana acum daca nu existau regulile, lumea ar fi fost un dezastru mai mare decat este