| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Am o intrebare despre pretty little liars sez 3 ep 12.
Toby chiar face parte din echipa A? sad

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Dap...deocamdata,cu serialul asta nu se stie niciodata, dar sunt cam doua posibilitati:

1.Toby este inocent, el doar sta pe langa Mona ca o protejeze pe Spencer.
2.Toby este rau(in carti chiar este) si de fapt Jenna este cea inocenta.Adica,ea a averitzat-o pe Emily in privinta lui Spencer, "A" a incercat sa o omoare intr-un incendiu, si mai sunt si alte indicii:

-tatuajul lui Toby scrie "9/01 Free At Last" si se presupune sa simbolizeze ziua in care s-a despartit de Jenna.dar el ar fi trebuit sa se desparta de Jenna cu mult inainte, din moment ce ea a fost orbita prin iulie si dupa ce a iesit din spital au trimis-o direct la scoala pentru orbi(nu cred ca ar fi avut ea timp sa-l "molesteze" pe Toby cat timp era la spital si la o scoala cu internat)..plus, 9 Septembrie(9/01) este ziua in care a disparut Alisonwinking

-producatoarea serialului Marlene King a declarat intr-un interviu ca ei au stiut ca Toby avea sa fie parte din echipA din episodul 6-7 sez. 1, cel cu balul la care o invita Toby pe Emily.Iar in jurul episodului ala, Jenna ii spune lui Toby ceva de genul:"Stii ca, cand o sa afle ceea ce ai facut(sau ceea ce esti, nu-mi amintesc) nu o sa vrea sa aiba nimic de a face cu tine" iar Toby ii raspunde "Cine o sa-i spuna?" deci se poate referi la faptul ca e Abig grin