| RazZor_9900 a întrebat:

Am o intrebare legata de meciul Steaua-Rapid care se va disputa pe National Arena.Cum v. a fi impartit stadionul? De exemplu daca eu sunt stelist atunci cand imi cumpar bilet de unde stiu daca stau intre rapidisti sau stelisti? Astept un raspuns pentru ca nu vreau sa pic in galeria rapidului si sa imi iau bataie la gollaughing.

1 răspuns:
| DraganBogdan a răspuns:

Salut, uite ce am gasit pe un site :
Rapidiştii au doar 1.200 de bilete
Galeria Rapidului va sta la Peluza Nord şi a primit din partea organizatorilor o cotă de 1.200 de bilete care vor fi distribuite de şefii ultraşilor din Grant.

Eu mi-am luat la Peluza II SUD.