| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata pentru voi : "Dati idei de poze gen : http://visecolorate24.hi5.com/......MyPhoto.do va roog am nevoie de idei ~fundita~

4 răspunsuri:
| prafdestelutze a răspuns:

La apus te asezi cu spatele spre soare si intinzi mana ca si cum ai tine soarele in mana...cu un aparat bun si un fotograf priceput iese o poza sooper...sau te iei cu o prietena de mana si faceti o inimioara cu mainile!

| valy a răspuns:

Poi ar fi multe idei.pe linia de tren.pe mijlocul strazii.intr-o padure abandonata.cu cutitul pe vene...

| adutza12 a răspuns:

Poti face un fluture mare pe sosea te asezi pe el si poti spune ca tu esti fluturele, iti faci o poza cand arunci confeti, te pozezi sufland o papadie, te pozezi langa grafitti, pe tabla de la scoala poti desena antene cu inimioare sau stelute etc...

| Spintecatorul a răspuns:

@vally, ii tare aia cu "padurea abandonata" rolling on the floor