| nikolettta a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care s-au uitat aseara la iubiri secrete pe prima tv:
Cum s-a terminat ep de aseara? Ma refer la delia, radu si celalalt? Am vazut pana la ultima pauza.

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Pe Delia, o lasat-o sa intre la ala in salon, si a vrut sa-i bage in perfuzie substanta aia pe care i-o dat-o Madalin, dar ala, nu stiu cum il cheama, radu asta de care zici tu, cred, a prins-o de mana. Dupaia in episodul urmator zice ca asta din spital o sa-si revina.