| nikolettta a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care s-au uitat aseara la nini:
la un moment dat nini sta in pat si isi aduce aminte de o faza petrecuta candva cu thomas in care era ea costumata in mos craciun.
Sper ca stiti despre ce vorbesc si va rog sa imi spuneti nr episodului respectiv sau sa-mi dati un link sau sa mi-l povestiti.
Funda

5 răspunsuri:
| anonimanonima a răspuns:

Buna! Episodul 4! funda:Xbig grin

| ninaelenadobrev a răspuns:

2 si 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ep 2 sau 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles butan ioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era episodul 4.Cici s-a lovit la cap, iar Nini, in timp ce era imbracata in mos craciun, a duso la spital, iar tomas, fara sa stie ca e ea, a intrebat-o cine este e ea i-a spus ca este Nicolas