| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca "honey monstee": dc nu mai pot intra in gradina ca fratimiu poate si eu nu. am auzit ca daca ninge nu va merge. dar la fratimiu ninge si poate intra in gradina. Promit ca

2 răspunsuri:
| justme_9740 a răspuns:

Probabil ca este de la internet, nu are nici o legatura cu ninsoarea. mai incearca si poate va merge. in gradina la "honey monstee" nu ningewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e de la internet. Asa ca te rog nu te mai baga daca nu stii ca netul meu merge