| TƎD a întrebat:

Am o intrebare pentru cine stie cate ceva despre magia cu carti:
cum se numeste acel truc prin care treci o cate care nu e cea aleasa prin pachet si incepe sa iasa cartea aleasa?
e cv de genul asta, dar nu asa nasol:http://www.youtube.com/watch?v=9dOMr_KVOHQ(cartea o impinge spectatorul doar ca filmul asta e o porcarie ca sa va orientati)

1 răspuns:
| Kίđđίє a răspuns:

Poi cand arati cartea deasupra ei ai alta ai fazut acolo ca a scoasa de inima neagra deci ti cartea si deasupra ei alta si continui trucul
Sper ca te'am ajutat Funda?