| lolita15 a întrebat:

Am o MARE intrebare! Surioara mea mai mica vrea sa stie daca Mosul exista... Eu nu stiu ce sa cred adica, parintii inca imi spun ca exista, dar colegii spun ca-s fraiera ca-i cred. Nu vreau ca si surioara mea sa pateasca la fel! ce sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| NoName000001 a răspuns:

E cel mai frumos lucru al copilăriei să crezi în Moș Crăciun, dar din păcate nu există! Pe vremea mea, copiii încă de la grădiniță râdeau de cei care credeau în el. Ce-i poți spune? Că moșul există, vine o dată pe an, iar în restul anului face cadouri pentru copii în căsuța lui din Laponia!

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Cati ani ai tu si cati are ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ca exista si trimiteo la mami sai zica mai multe daca tu nu o poti face sa creada.nu e cazul sai spulberi tu magia craciunului.intro zi va afla singura, dar pentru tine sa stii ca mosul nu este acelasi pentru toti. aveam o colega era in clasa a3a cand a aflat ca mosul nu exista. lolz.

| dragoilidia a răspuns:

Spune-i ca Mosul a existat o data dar acum nu mai este.Simplu.
NOROC!

| DragutulPuisor a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui ce crezi tu.Eu am 10 ani si cred in el.Si mie imi spun colegii ca nu exista dar spiritul lui a existat si inca exista.Ar fi bine sa asculti de parinti fiindca ei te iubesc si nu iti vor raul (adica tu sa suferi deoarece nu exista). Sa crezi in el in continuare! Funda?