| nicoleta24 a întrebat:

Am o mare nelamurire.La jocul farmerama daca intru la cooperativa sunt niste misiuni. Am dat sa fac misiunea cu gradina zoologica dar cand mi se termina timpul nu imi da recompensa. DC? e adevarat zice ca: du la gradina zoologica 5 gaini. dar unde trebuie duse? va rog ajutati-ma. FUNDA promit!

Răspuns Câştigător
| Lenush a răspuns:

Pai as putea sa te ajut dar nu sunt sigura ca o sa intelegi.
dupa ce dai de mancare la gaini trece un timp, nu stiu exact cat si pe cotet iti apare o suzeta cand dai click pe cotet trimiti o gaina in sura.
deci cand incepe misiunnea de la gradina zoologica, in timpul ala tu trebuie sa trimiti 5 gaini in sura. adica trebuie sa le dai de mancare, sa se termine timpul, sa le trimiti in sura si sa o iei de la capat pana cand ai 5 gaini trimise in sura. alea se trimit la gradina zoologica.
iti dau in sfat pentru ca si eu joc farmerama si poate am mai multa experienta. in primul rand ti-ar fi de folos daca ai avea mai multe cotete, cel putin doua.
si o smecherie ar fi ca sa ai pe cotet aparuta suzeta si sa nu trimiti gaina in sura ci sa te duci sa pornesti misiunea asa o sa ai deja o gaina trimisa in timpul misiunii si iti mai trebuie doar 4.
asta te ajuta sa economisesti timp si sa poti duce la bun sfarsit misiunea.
sper ca ai inteles.
multa bafta.
apropo o sa ai nevoie de prieteni pentru a curata pasunea salbatica de la nivelul 17 si daca vrei adauga-ma si pe mine username-ul meu este: Lenu stiu95
paa

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Lenush te adaug si eu daca nu te superi