| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

Am o mare rugaminte la voi eu nu stiu cum sa vad raspunsurile la intrebarile puse de mine ar putea cineva sa puna cineva urmatoarea intrebare: unde intru ca sa vad raspunsurile la intrebarile mele? iar eu pot vedea intrebarea persoanei care a pus-o si raspunsurile altora daca intelegi ce vrea sa spun va rog mult! paste fericit tuturor!:*

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

La fel si tie. Daca vrei sa vezi raspunsurile la intrebarile tale, dai click acolo unde scrie "intrebarile mele"(in partea stanga a paginii)Dar asta poti sa o faci numai daca esti logata. Iar daca ai pus o intrebare anonima, acolo unde scrie:"cauta intebari sau raspunsuri", scrii primele doua-trei cuvinte din intrebare sau chiar toata intrebarea, apoi dai:"cauta". Sper ca am fost destul de explicita! Succes!

2 răspunsuri:
| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO explică:

Nu ma este nevoie am descoperit cumlaughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eşti noua pe site si raspunsurile tale trec printr'un filtru de verificare. Dupa un timp o să apară şi răspunsul tău. Dacă dai în stânga pe "Răspunsurile mele" o să vezi ca îţi scrie la fiecare răspuns "în aşteptare". Trebuie să aştepţi până îţi sunt aprobate.