| cmd111 a întrebat:

Am o pisica Metis(corcitura) in varsta de 6 luni pe care vreau sa o dau cuiva care poate avea grija de ea. De preferat din Bucuresti, nu este nici un cost, o aduc personal. Daca stiti pe cineva care doreste o pisica spuneti-mi va rog. Dau funda celui care stie un stapan bun

1 răspuns:
| Weider a răspuns:

Daca nu gasesti un stapan pentru el, du-te la un veterinar si intreaba-l pe el cui ii trebuie sau sa iti zica unde sa te duci sa-l dai spre adoptie.