| Rebbbeca a întrebat:

Am o problema.Am accesat un site pericolas cu un virus, dar anti virusul meu, Avast Anti-Virus(fara licenta), l-a blocat si nu l-am deschis in intregime ci mi-a aratat pagina aceea ca adresa nu este corecta. Mi se mai poate intampla ceva?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă l-a blocat înseamnă că nu ţi-a intrat în calculator. Totuşi, pentru a fi sigur, îţi recomand să descarci şi instalezi Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

| Rebbbeca explică (pentru Ioandelasal):

Il am deja

| Ioandelasal a răspuns (pentru Rebbbeca):

Atunci intra in el, da-i Actualizare si da o scanare completa.