| GirlOfDeath a întrebat:

Am o problema.Cand eram mica aveam niste prieteni de familie.Eu ma intelegeam bine cu fata lor care avea un verisor mai mare ca mine.Si intr-o zi eu si varul ei am ramas singuri in camera si m-a sarutat fara sa zica nimic.Imi este frica de el. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac si ce credeti ca a insemnat sarutul.Ms anticipat de raspunsur.Am uitat sa zic ca dupa ce m-a sarutat i-am dat o palma de i-am inrosit obrazul.

10 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ce poate înseamna un sărut?! Gândeşte-te. Sunteţi aşa penibili uneori sincer. S-a uitat la mine ce înseamnă? M-a sărutat ce înseamnă? E aşa greu să realizaţi de unul singur? Omul te place asta înseamnă. Dacă îţi place şi ţie de el vorbeşti cu el. Dacă nu nu-i dai atenţie. Ce e aşa greu? Ce înseamnă, doamne. Baftă!

| IrinaAndreea a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai despre asta.

| mihaibrasov a răspuns:

N-are de ce sa iti fie frica de el. Totusi trebuia sa ii dai si un sut intre picioare.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Aah.sh varu meu ii un obsedath laughing).

| RXN a răspuns:

Probabil ca te placea si ii erai simpatica, nu stiu.Depinde si de cum se comporta cu tine in rest. Daca a facut vreun gest mai nepotrivit, sa incerce sa te atinga mai mult decat prietenesti sau ceva de genul, ar fi cazul sa-ti eviti, pe cat posibil sa nu mai ramai niciodata singura cu el si chiar sa vorbesti despre asta cu cineva mai apropiat tie. Daca in rest a fost politicos, s-a comportat frumos cu tine, e posibil sa te fi placut si vedea in asta o modalitate de a-ti spune.Nu a fost, totusi, una potrivita, ar fi fost mai dragut sa te intrebe su sa-ti ceara voie mai intai, dar acum depinde de cum vede fiecare om abordarea unei persoane.happy
Daca tu nu l-ai placut, si din moment ce i-ai dat o palma inteleg ca nu, mai bine uiti incidentul si-l eviti.Nu are rost sa te gandesti la asta, a fost doar un incident.happy
Ai grija de tine.>big grin

| emm a răspuns:

Cam inseamna ca te placehee hee

| adryano_7933 a răspuns:

Cati ani ai ?

| GirlOfDeath explică:

Eu nu il plac, e un obsedat, mai alex de mine.Il urasc dar el nu intelege.Si odata era sa ma dezbrace de asta imi e frica.

| GirlOfDeath explică:

1.am 12 ani. 2 el nu a fost niciodata politicos cu mine. poate doar dupa palma aia ca a vazut cum pot sa lovesc

| Iuliix a răspuns:

Pai... ia`ti inima in dinti si intreaba`l daca te place. Dupa ce te-a sarutat cred ca e ceva, doar nu te saruta degeaba. Sper ca te-am ajutat!