| MonsterBunny a întrebat:

Am o problema. Nu mai pot raspunde la intrebari pe TPU. Cand intru in cont si dau click pe vreo intrebari normal trebuie sa scrie "Raspunde" sau ceva de genul dar nu mai imi scrie asa. Am intrat pe un alt calculator si pe acela merge dar pe al meu nu. Ce-ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Buhnitza a răspuns:

Nu stiu... Poate vreo problema cu PC sau cu Netu!

| Magnifico a răspuns:

Fie ai dat Logare si ai bifat casuta pentru 7 zile (in cazul acesta dai Logout si intri iar pe cont), fie nu este bun browser0ul pe care il folosesti (poate ai Opera sau Mozzila ori Internet Explorer dar o versiune mai veche, mai slaba) ori ar mai putea fi conectiunea la internet cea care sa iti faca probleme (sa ti se deschida greu intrebarea si sa mearga foarte lent cand dai pe intrebare). Baftawinking