| GreenBubbleLove a întrebat:

Am o problema...sunt in clasa a 4 a si facem banchet cu scoala 2 zile la castelul bran.Stam cate 3 in camera fete la fete baieti la baieti.Si problema e ca eu sunt un pic mai matura decat celelalte fete(am sanii mai mari si chestii de genu)Si e destul de nasol sa fii in centrul atentiei in sensul nu prea bun al cuvantului. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am problema asta.Incerc sa port ceva cat mai larg pe mine, nu stramt pentru ca se observa tot.Nu-mi iau nimic transparent, pentru ca se vede.Incerc sa nu fiu aroganta, pentru ca poate fetele o sa observe ca le ascund ceva.Sa nu mananc prostii, ca sa ma manance pielea unde nu trebuie, pentru ca o sa ma manance si o sa ma duc la baie dar nu pot merge din 5 in 5 minute(poate chiar mai des). Sper sa-ti foloseasca!

5 răspunsuri:
| HardcoreCountry a răspuns:

Asa eram si eu in clasa a 4-a si ma foloseam de avantajul astabig grin Eram copil pe atunci si credeam ca e bine sa umble toti dupa mine...Si acum imi placebig grin
Fa si tu ca mine si bucurate de oportunitatebig grin

| Aicilef a răspuns:

Fi tuh insutzi sh comportate normal. ignora lumea reawinking

| Nam a răspuns:

Nu le lua in seama fi mandra cu ce ai si atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N u ti face grij, comportate la fel ca atunci cand erai cand erai mare

| vanessa_6993 a răspuns:

Uite e bine sa le ignori si sa fi tu insati asa e cel mai bine uita ca tu pari mai matura ca ele pentru ca pana la urma aveti aceeasi varsta chiar daca sunt fete mai mici mai mari e important sa te distrezi si sa iesi in evidenta cu rochia pe care o vei putra