| EllaLemonade a întrebat:

Am o sora mai mica care se tot tine dupa mine si imi urmareste miscarile si le copiaza credeti ca e ciudat din punctul meu de vedere nu dar am alti prieteni care rad de lucrul acesta

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Fă-o să înțeleagă că nu e bine e face

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai acei prieteni poate nu gandesc corect.
Sora ta de admira,de aceea te copiaza.Tu esti modelul ei,iar ea vrea sa fie ca tine.E un lucru frumos,dar nu de ras adica asa de parca ar fi ciudat.
Si verii mei sunt la fel, dar eu nu am privit niciodata chestia asta ca pe un lucru ciudat, urat.
E ca si cum tu esti eroina ei si ar vrea si ea sa fie.Doar e un copil,asa sunt toti,si asa am fost si noi.
Nu e de ras,deci nu te necaji.
Si cand cineva iti zice ca e ciudat sau critica, spune-i ca tu iti iubesti foarte mult sora, asa ii vei inchide gura si gata.

| silvius1734 a răspuns:

Asa cum zice si iloverain ea este un copil care este in formare asa ca ai grija ce faci in prezenta ei!

| ILoveRain a răspuns:

Nu e deloc ciudat, si eu cand eram mica ii faceam asta verisoarei mele mai mari. Asa se formeaza copii, invata de la altii. Daca prietenii tai rad atunci ei sunt ciudatii. XD

| Marilena_7549 a răspuns:

Imi pare rau pentru ce ti se intampla dar, poti ridica putin tonul!(Sa nu intreci prea mult masura!)