| Winniee a întrebat:

Am o verisoara si are niste sidiuri cu Winx. Un e emisod are urmatoarea melodie(prima) http://www.youtube.com/watch?v=xh_Fq8dp_lg&feature=relat ed. Am cautat-o si gasit-o.De cine e cantata?

Macar cum se numeste. Ceva sa aflu de la ce artisc vine vocea.Cine canta?

Răspuns Câştigător
| Matt_1772 a răspuns:

Sunt mai multi artisti: Stella(Estella), Musa&Flora, Layla&Techna. funda?big grin

3 răspunsuri:
| Matt_1772 a răspuns:

Inca astept funda fata cu sidiuri.waiting

| Matt_1772 a răspuns:

Mersi mult Piszy!

| ciprian112 a răspuns:

Sidiuri?/Doamne, situatia copiilor din ziua de azi ma ingrijoreaza serios.Se spune CD-uri mai nu sidiuristraight face