| ♥Anto* a întrebat:

Am optiunea de internet mobil gratuit pe 2 luni si vreau sa-l dezactivez. sun la *222? si mai departe pe ce apas ca sa-mi faca legatura si sa-l dezactivez?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca esti pe Vodafone iti recomand calduros sa mergi la ei si sa-ti dezactivezi personal optiunea, ca altfel eu nu am putut, si dupa perioada de gratuitate m-am trezit ca platesc abonament la internet mobil, cu toate ca nu cerusem asta si nu semnasem nici un document!

| darrio2007 a răspuns:

Asteapta pana iti va spune robotul,, pentru transfer la un consultant apasati tasta 9".

| FashionDiva a răspuns:

Suna la *147# si o dezactivezi fara a intra in legatura cu operatorul.