| AmandaCamelia a întrebat:

Am parul saten inchis spre brunet si as vrea sa-mi fac bretonul roscat. Fara sa-l decolorez. Acum un an am incercat o vopsea, a prins bine si destul de tare fara sa ma decolorez dar nu mai vreau sa dau 30 de lei pe ea, mai ales ca vreau sa-mi vopsesc doar bretonul. Stiti vreo nuanta de roscat, vopsea, care sa aiba pigmentul cat de cat tare?

Răspuns Câştigător
| EizaG a răspuns:

Eu stiam ca nu prinde roscat pe negru, dar in fine. Mai bine bine dai 30 lei pe ea dar stii ca iti prinde nuanta dorita, asa poate dai 15-20 lei si nu iti prinde si ai dat banii degeaba.