| 123Julia a întrebat:

Am patru intrebari:

Va bucurati ca vine mosul?

Ce va doriti de la el?

Voi credeti ca exista Mos nicolae? EU CRED, DAR VERISORA MEA NU CREDE.

Răspuns Câştigător
| Dootzy a răspuns:

1.Ma bucur, da.
2.Imi doresc Vrejul Fermecat si o trusa de desen
3.DA,eu cred ca exista si Mos Craciun si Mos Nicolae.
Anul trecut am primit dovada ca exista. Tata dormea,mama facea baie si eu stateam in dormitor cu fratele meu.M-am dus pana la bucatarie sa vad daca ne-a adus mosul cadouri si nu era niciun cadou. Apoi m-am dus in dormitor, iar in urmatoarele cateva secunde, deja erau cadourile puse la usa.

17 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

rolling on the floor Wah,please tell me you are trolling... Wellbatting eyelashes Nu,nu ma bucur ca vine "Mosu' " pentru ca nu exista,este doar o legenda veche (cam ca God asa),nu-mi doresc nimic de la el,imi pot procura si singura,Mos Nicu nu exista, nici nu a existat vreodata.You were adopted, yay!

| Takocska a răspuns:

Un singur lucru as cere daca exista sa lasa ei mei sa traiec viat cum vreau eu

| VLAD_2677 a răspuns:

Nu mi-a spus mama asta ca Mos Nicolae si Craciun nu exista ci acestia sunt parinti.Cnad tu nu sti sau nu esti parinti iau cadourile si le pun la brad, iar dupa aceea tu vi si sari in sus de bucurie. Funda?

| 123Julia explică (pentru VLAD_2677):

Nu, nu iti dau ca ei exista.

| itscloudyoutside a răspuns:

Of, vai. laughing Crede-ma ca si eu eram la fel ca tine pe la 8 - 9 ani. Cand mi-a spus bunica ca nu exista am inceput sa plang. Dar nu exista, asta e adevarul. O sa cresti si o sa-ti dai si tu seama. Si ca sa-ti raspund si la a doua intrebare: eu imi doream laptop, dar m-am ales cu o chitara. Pana la urma e chiar mai bine. happy

| nustiunustiu a răspuns:

Pai Mos Nicolaie nu exista cum nu exista nici Mos Craciun.Cei mari stiu asta, chiar daca nu exista acesti Mosi spiritul craciunului si al sarbatorilor este prezent in fiecare om(fie copil sau adult).

| nustiunustiu a răspuns:

Pai si normal sa nu exista! cat de mult au insistat parinii mei sa ma convinga ca nu exista.si pana la urma nu exista, oricat de tare ai crede.

| FărăCapsLock a răspuns:

Ce caută mă copii la vârsta asta pe TPU? Haideți, dragi părinți, să vedem totuși ce lăsăm un copil de 8 ani să facă cu PC-ul...

| 123Julia explică (pentru FărăCapsLock):

Hai taci din gura.
cred ca ala din imgine esti tu.

| CryssCrySta a răspuns (pentru 123Julia):

Cemi place de tine, imi amintesti de mine

| FărăCapsLock a răspuns (pentru 123Julia):

De fapt, chiar eu sunt. Problemă laughing?

| CryssCrySta a răspuns:

Bravo suparati fata, incurajati-o nu o mai tot streseati ca nu exista, daca nu aveti un raspuns bun, nu-l mai dati deloc raspundeti cum puteti in asa fel in care sa nu o suparat char azi.

Cat despre intrebarile tale:
1)Da.
2)Tot ce poate aduce cu el.
3)Nimeni nu poate fi obligat sa creada, dar cred ca cel mai bun raspun in legatura cu intrebarea asta il ve primi de la parinti tai.

| Raluca7761 a răspuns:

Eu am o intrebare:cati ani ai?
Apropo...care e a 4-a intrebare?

| 123Julia explică (pentru Raluca7761):

8ani.
Voi credeti ca exista Mos nicolae?

| Raluca7761 a răspuns:

Atat "Mos Nicolae" cat si Mos Craciun sunt "inventii"."SF NICOLAE" a existat.Era un om bun, care a pus bani (pe ascuns) in casa uni om sarac, pentru ca acesta sa isi poata marita cele 3 fete.

| medicol a răspuns:

Iti zic eu sigur ca nu exista mos nicolae exista sfantul nicolae si eu nu cred nici n mos nicolae nici in mos Craciun si nu pot spune ce imi doresc e confidential! :* :* :*