| XxLoLiPoPxX a întrebat:

Am pe mess un baiat care crede ca il plac.Cum as putea sa ii zic adevarul fara sa il ranesc?

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Pai ii zici asa simplu " Nu te plac, asa-i ca nu te-am ranit fraiere? ".

| Johnny2010 a răspuns:

Ii spui ca sunteti caractere diferite si nu ar putea merge o relatie intre voi 2.

mira
| mira a răspuns:

Adopta o atitudine mai rece, mai distanta si va intelege.

| fluturas a răspuns:

Doar pe mess, vorbesti cu el? nu v-ati vazut si fata in fata?
ori ii spui ca nu crezi ca ar merge o relatie intre voi, ca e si distanta de vina si nici nu crezi ca e genul de baiat si ar fi mai bine sa ramaneti doar prieteni happy ori o iei cu incetul si te distantezi de el... happy