| Kidooooo a întrebat:

Am photoscape program pentru poze... unde intru ca sa pun inimioare sau diferite forme colorate pe poza? plzz help
funda

4 răspunsuri:
| dublud a răspuns:

Dai la editor-> Poza aia cu muntele apesi pe ea -> si acolo alegi. Is mai multe chestii foarte faine.:)
Sper ca te-am ajutat.:)
Nu imi trebuie fundita vreau un com aici te rog.:o3 http://deeadya.hi5.com/......otoUser.do

| nuclearkid a răspuns:

Intri sus la editor. iar acolo pui poza. dupa aceea sunt trei rubrici jos. Dai la object. si dupa dai clik p ppeisaju ala cu munti...winking

| Xanndra a răspuns:

Dupa ce l-ai deschis, dai clik pe Editeaza, iti alegi folderul in care este poza, pui poza(clik pe ea), apoi dai la a2a rubrica (Obiecte), iti apare un chenar cu munti.clik...de ex. dai clik pe makeup (machiaj) si de acolo cred ca te descurci... e ceva super simplu! Sper sa-ti fie de folos:*