| Robu_Cosmin_1992 a întrebat:

Am primit acel virus pe facebook cu "My profile was visited today." etc. Sper ca stiti care e treaba. Cum pot sa scap de acest virus? De cate ori intru pe facebook el apare ca si cand eu mi-as actualiza starea.

3 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Incearca sa il elimini cu un program de devirusare cim ar fi:Avira, AVG, Karspeski...si dupa aia ii dai scanare si il va elimina...

| alex060333036 a răspuns:

Mai bine schimbati windowsul si o sa fie tot curat

| LoriVampy94 a răspuns:

In chrome ai un plugin sau extensie care iti publica automat pe facebook. Apoi in Facebook la Apps, cauta aplicatiile pe care nu le mai folosesti si da-le remove! Apoi restart PC si ar trebui sa mearga. Salud!