| anonim_4396 a întrebat:

Am probleme cu messul cand vreau sa scriu ceva cuiva si dau send, ma da afara de pe mess!

Am mai avut problema asta cand aveam mess 8.0 si atunci mi-am download mess 9.0 si problema a trecut.Acum am mess 9.0 si am incercat sa fac la fel, sa downloadez alt mess, 8.0 dar tot imi iese!

Please ajutor, cine ma poate ajuta primeste un folositor si o fundita de la minewinking

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Dezinstaleaza ce versiune ai apoi intra in C:/ program files si yahoo unde a fost instalat si sterge folderu yahoo.
Intra pe http://filehippo.com -> scrie la search messenger si downloadeaza ultima versiune si instaleazo.

Cheers;)

11 răspunsuri:
| Ellena a răspuns:

Daca nu o sa mearga in nicun fel..incearca http://www.meebo.com/

| Ellena a răspuns:

Cu placere!

| little a răspuns:

Ori reinstalezi windows'ul ori: start ~> Control panel ~>Add or Remove Programs ~> Yahoo Messenger ~> Remove :) si dupa ce l-ai sters... ti-l reinstalezi iar www.yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru ajutor, frumos site-ul acesta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dat la cineva parola ta? Poate el intra si te da pe tine afara...Messu'...Asa am patit si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe tri rafturi din bibloteca unei scoli erau azezate carti cu continut stiinfic-fanstastic pe primul se g 84 de carti pe al doilea azeau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mokwuwjyd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plzz cine imi spune deci cand scriu si scriu eu de mai multe ori imi apare numai numele meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitule te iubesc mult si freau sa ne cunostem te iubesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitule te iubesc mult si freau sa ne cunostem te iubesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe cooglesi scrie dist o se de ajute