| GirlOfDeath a întrebat:

Am pus doaua intrebari care sunt legate de acelasi subiect.Acel baiat care m-a sarutat si a vrut sa ma dezbrace.Acum mi-am adus aminte ca a incercat si sa ma violeze dar nu ia mers pentru ca am scapat.Credeti ca va mai incerca?

9 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Scuze ca iti zic, dar cred ca deja aici e imaginatie bolnava. Cum adica "ti-ai adus aminte ca a incercat sa ma violeze"? Asa ceva crezi ca se uita asa usor? Daca e real totusi, pe bune ca ar trebui sa vorbesti cu parintii tai, nimeni de pe net nu te poate ajuta concret in asemenea cazuri!

| BruneTTe a răspuns:

Spui asa *acum mi-am amintit ca a incercat si sa ma violeze* de parca asta se intampla in fiecare zi la tine si de aia ti se intampla sa mai uiti.
Tu totusi cati ani ai? Te-ai uitat la prea multe filme cred.
Doamne rolling on the floor)))

| mihaibrasov a răspuns:

Va mai incerca si va reusi. Ma mir ca ai uitat de viol, dar ti-ai adus aminte de un sarut laughing. Cam trase de par intrebarile astea.

| rosto a răspuns:

Eu cred ca nici tu nu prea stii ce se intampla. cum adica "acum ti-ai adus aminte"? o astfel de experienta nu se uita pentru a ti-o aminti mai apoi. si ce anume a facut el cand a incercat sa te violeze?

| TicTacUser a răspuns:

Da. e clar. ferestete. funda?

| RossSaid a răspuns:

Da. totul e posibil happy

| RXN a răspuns:

Asta nu va sti nimeni, cel mai bine e sa vorbesti cu cineva de incredere, un adult care sa fie in stare sa te protejeze si sa faca tot posibilul ca respectivul sa nu se mai apropie de tine.Asta e cam singura solutie care sa te faca sa te simti in siguranta.Sa-l infrunti de una singura poate fi periculos si ma indoiesc ca vei avea sorti de izbanda.Mult succes si ai grija de tine.

| Anahiteamo a răspuns:

Normal ca va mai incerca. daca incearca o data si nu ii merge no sase lase pana nu o sa ii iasa. tu aparate de fiecare data. trebuie sa fii mereu cu cineva care poate sa te apere daca nu poti tu singura

| AaNyRaA a răspuns:

Skuze dar tu nu stii ce sa mai minti pentru ca iti spun din propria experienta ca daca era sa fie adevarath nu uitai pentru ca asa ceva nu se uita niciodata orikata terapie ai face tu nu uiti skapi de soc dar nu uiti asa ca nu dramatiza lukrurile cu asa ceva nu e de joaca a pay sa vezi ca "mi-am adus aminte ca a incercat sa ma violeze " nu rezolvi nimic daca minti