| bogdanz_5601 a întrebat:

Am Samsung Galaxy S, cel mai nou si bun telefon din intreaga lumea, si m-am chinuit 4 zile sa pun parola pe telefon ( nu pe SIM ), dar nu gasesc... Imi puteti spune unde trebuie sa intru la settings, pentru a pune parola pe telefon?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am in romana si nu poti pune o parola cu cifre sau litere ci doar un model de deblocare. intra la locatie si securitate ( are un simbol cu un G format din punctulete si apoi apasanpe setare model de deblocare

| bogdanz_5601 explică:

So fi lansat galaxy s 2, dar nu e bun de nimic... si in plus e in versiunea beta... m-am uitat sa vad ce are si galaxy s e de 100000 de ori mai bun ca galaxy s 2

| bogdanz_5601 explică:

Ms iulika, miai fost de ajutor tongue