| didu11 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari legate de jocul barn buddy de pe hi5...
prima: cum fac sa am credits?
si a 2a: cum pot sa-mi schimb mesajul preinregistrat care le apare vecinilor atunci cand imi uda o planta, spre ex, adica "Thanks for that!"?

>multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Elenna_4537 a răspuns:

Nu poti avea Credits decat cu bani reali.
La versiunea noua de acum nu mai poti schimba mesajul preinregistrat. La cea veche puteai.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Pai trimiti SMS cu monede HI5.
2.Nu stiu.

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai credits faci cu cat mai multe lvl faci...sau sa cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credite castigi atunci cand faci trofee sau medalii la difeite fructe legume flori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci credite trebuie sa ie`i cupa. Adica sa iei prima oara fundita cu culoare. apoi cele lalthe 2 si la sfarsith cupa si primesti creditslove struck fundita