| Diana0987 a întrebat:

Am si eu 3 caini la barn buddy si vreau sa scap de doi dintre ei pot? cum fac? vreau sa am numai >1.../? funda la cel mai repede rasp

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

Doar ii poti ascunde dand click pe hide items, este langa ''cupa de aur'' si ''depozit''. Oricum, doar un caine poate sa existe la ferma ta, ceilalti ii poti ascunde doar; de vandut, din pacate nu potihappy Sper ca te-am ajutathappy

8 răspunsuri:
| symo_2907 a răspuns:

Pai intri in pagina respectiva si acolo sus in colt este o cruce cu sajeti ''Arrange itemes'' si dai acolo dupa jos in colt iti apare ''Hide itemes'' apesi si acolo dai pe anumalul pe care vrei sa dispare de la ferma ta si dai 'Save''

daca mai ai nedumeriri trimiti un mesajwinking

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Pai poti sa-i ascunzi sub casa sau dai la ascunde obiecte si ii ascunzi big grin

| myxolaryy a răspuns:

Pai vindei faci si bani spune-mi despre ei si poate ti cumpar eu de unde esti eu sunt din iasi
ok bine

| NPA a răspuns:

Poti doar sa ii ascunzi cu hide items, dar de scapat nu, si eu am mai multi si n-am pututhappy

| xXJustMeXx a răspuns:

Am patru variante pentru tine:
1.Sa ii vinzi la prieteni.
2.Sa ii vinzi pe net.
3.Sa ii dai la un PetShop.
4.Si cel mai dragut mod sa ii donezi unui orfelinat.

| xXJustMeXx a răspuns:

Scz nu mi-am dat seama ca vorbeai de un joc

| Iuliaana a răspuns:

Multumesc pentru fundahappy

| Diana0987 explică:

Npc