| HatakeKakashi a întrebat:

Am si eu nevoie de ceva ajutor va rog(cine ma ajuta dau fundawinking

am nevoie de o lista cu absolut toate sau macar majoritatea trickurilor de parkour existente.
nu fac parkour doar de 2 luni si deja stiu cat leap, cash, kongu, simple, landing roll, front flip(mai lucrez la aterizare big grin ), underbar, turn, si gate ce ar trebui sa mai stiu?tongue

3 răspunsuri:
| danielache a răspuns:

M-am uitat cum m-am uitat si nu sti monkey flip:O? asta se invata cam la inceput big grin 1.Backflip
2.Frontflip
3.Aerialflip
4.Sideflip
5.Wallflip
6.Wallspin
7.Wallside sper ca ti-am fost de folos funda?

| danielache a răspuns:

Ce sa zic eu le practic pe amandoua.;happy

| HatakeKakashi explică:

Fratele meu ORICE tip de flip e miscare de free running. kongu si d-astea imi trebuie mie