| SummerSmile97 a întrebat:

Am si eu o intrebare:
De ce nu mi se salveaza poza de la avatar pe TPU?
Eu tot imi pun o poza doar ca nu se salveaza!

Fundita+Vot

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Si mie mi s-a intamplat asta acum cateva zile. Aveam niste nervii ca nu mi se vede poza la profil si la raspunsuri. Mi se vedea doar la intrebari, cum se vede si la tine. Am intrebat si eu si nimeni nu a stiut sa imi raspunda. Dar, uite, mie mi-a aparut poza dupa vreo 2 zile, adica nu mi-a aparut nici ziua urmatoare, abia cealalta. Deci trebuie sa mai asteptisad. Stiu ca este enervant, dar asta e...

Te pup! Succes! Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Poza nu apare imediat, trebuie sa mai astepti cateva minute, nu zile!
Daca nu apare cea noua deloc inseamna ca este prea mare ca dimensiune si trebuie sa salvezi alta poza.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Depinde în ce format e. Baftă!