| Paulutzu a întrebat:

Am si eu o intrebare despre licee... daca eu merg la eudoxiu hurmuzachi la filologie e greu sa ca la orice liceu profilul filologie e greu?straight facefundita

Răspuns Câştigător

Şi eu sunt la Hurmuzachi.
Sunt 2 lucruri de care poate să depindă profilul de la un liceu la altul:
1. Profesorii(aici depinde de firea fiecăruia)
2. De tine, de efortul depus la învăţătură(asta contează mai puţin.

Sper că te-am ajutat. Have "ă" nice day!

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu...te duci la filologie cu exprimarea asta? In mod sigur o sa-ti fie nu greu, ci FOARTE greu. In general, cei de la filologie au macar o cat de vaga idee despre cum ar trebui sa se exprime. Deci, va trebui sa alergi al naibii de iute ca sa-i prinzi din urma.