| Lariiii a întrebat:

Am si eu o intrebare doare cand iti dai gaura pentru cercei? si stiti cumva in craiova un salon unde se pot da gauri? plss helpbig grin

Răspuns Câştigător
| pink96 a răspuns:

Doare atunci pe moment cand iti face gaura dar apoi iti amorteste urechea si nu mai simti nimic.eu sunt din craiova si am fost acolo langa hotelul jiu, unde sunt mai multe magazine cu bijuterii. sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu.nu doare. eu am 8 in total [[4 cercei intr-o ureche sh 4 in cealalta]. sh una mi-am facut-o singura. deci.nu doare happy

| Mary496 a răspuns:

Doare, nu tare, dar putin.La spital poti sa mergi, au pistol.