| BeLyNdA a întrebat:

Am si eu o intrebare la care as vrea urgent un raspuns:cum pot adauga pe youtube ceva un videoclip sau orce alt ceva?

12 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Iti faci cont iar cand de loghezi acolo langa search-ul youtubului(acolo unde scrii ca sa cauti ceva) scrie upload si dai acolo

| Asyul95 a răspuns:

Pentru primul pas intra pe youtube:
www.youtube.com
Apoi dupa ce ai dat click, la pagina principala acolo sus in dreapta upload da-i acolo si poti sa uploadezi.Dai la upload video si astepti pana se incarca.Succes!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

1.Trebe sa-ti faci cont pe youtube
2.Te autentifici
3.O sa-ti apara acolo sus un buton galben pe care scrie "upload"
4.O sa iti apara cateva paragrafe de completat
5.Primul paragraf numit "title", scrii titlul, cred ca stiwinking
6. Dupaia scrii descrierea la paragraful "description" care e optional
7. Apoi scrii tot optional categoria videoclipului
8. Apoi alegi daca videoclipul sa fie public(sa-l vada si cei fara cont) sau privat (sa alegi 25 de prieteni care-l pot vizualiza)
9. Apoi alegi daca vrei sa se poata lasa comentarii
10.Alegi daca vrei sa se voteze videoclipul tau
11.Si tot mai jos de ce ti-am zis sunt tot felul de optiuni
12. Apoi alegi videoclipul.Jos o sa-ti apara doua butoane "Upload a video..."(sa iei un videoclip din calculator) si "Use quick capture"(sa faci videoclipul cu web-ul tau)

Succes! Cand iti pui un videoclip pe youtube sa-mi dai si mie link-ul puppy dog eyes in privat
Pa, pa

Răspuns utilizator avertizat
| IancuSilviu a răspuns:

Youtube.com/upload

Fundabatting eyelashes

| 211wasgnij a răspuns:

Poti adauga videoclipuri pe youtube, trebuie sa fi inregistrata pe acest site. Daca ai cont pe gmail te poti conecta automat, doar sa-ti fie deschis si gmailul.

| OliverH a răspuns:

Faci cont, ai buton de Upload langa bara de search.

| mrsolo a răspuns:

Iti faci cont, si folosesti butonul upload dupa care urmezi pasi, peace!

| DjKoRaL a răspuns:

1.Trebuie sa iti faci cont pe YouTube aici: http://www.youtube.com/create_account?next=%2Findex
2.Ai undeva langa bara de cautare Upload. Uite ex:http://imageshack.us/photo/my-images/864/uploadv.jpg/
3.Astepti sa se uploadeze si gata.:D

| Al3xBest a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont!

| sergiu_2449 a răspuns:

Da poti adauga videoclipuri mai intai trebuie sa-ti faci cont pe youtube

| GiacomO a răspuns:

Ai încercat să cauți pe you tube cum să uploadezi un video?
http://www.youtube.com/......p?/results