| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare s-a inchis Music Center din Buzau? Ca am observat ca magazinul gol, si nici nu prea am avut timp sa trec pe acolo.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da.Nu mai are vanzare.

3 răspunsuri:
| melc a răspuns:

CE FACEEEEEE?
NUUUUUUUUU
si se mai deschide vreun magazin ceva de genul asta?
d'uffff sad toti erau gen 'hai pe platou, prin dacia si mai mergem si pe la music center asa'

| X_6706 a răspuns:

Mie mi-a zis o prietena care a trecut de curand pe-acolo ca este in renovare sau ceva in genuthinking

| adryenuuutzaaa a răspuns:

Buna! Music Center nu s-a inchis s-au mutat...Nu stiu sigur unde dar nu s-a inhis definitiv:*:*sper ca am fost macar putin de folos.big grinBy3-by3!