| RecycleBin a întrebat:

Am si eu o nelamurire thinking Astazi am platit comanda la Oriflame, azi fiind data scadenta(pe la 11 jumate am platit-o).Asa...mi-a dat factura aia tot bine si frumos cand am dat acum sa pun comanda cea noua si dupa ce am adaugat tot ce trebuia ajungand la pasul 1 observ ca deaspura tabelului cu produse scrie: Nu puteti face plata! Comenzi neachitate! Chiar nu inteleg problema daca eu am achitat astazi thinking, va rog daca m-ati putea ajutabatting eyelashes. Mersi!

2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna! Nu te intereseaza si o alta activitate? Daca da, astept un raspuns pe lazarescu_cosntantin (id messenger)

| loveroxy23 a răspuns:

Daca ai platit la banca e posibil ca tranzactia sa ife inregistrata mai tarziu...incearca maine iar daca nu merge ar fi bine sa suni sa vezi ce s-a intamplat.