| DoarEU_1902 a întrebat:

Am si eu o problemabig grin
Azi am intrat pe Barn Buddy si ce sa vad?
mi-au disparut si casa, si hambarul, balotii de fan si cainele...
La Obiecte ascunse nu sunt...
Aveam iconita aceea cu hambarul gratis.
Recolta o am, nivelul este acelasi, banii ii am.
Mai este cineva in aceeasi situatie? Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Da un refresh paginii. Si eu am patit la fel dar mi-au aparut.

8 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Si mielaughingda dc oare nu stiu

| AnonimA a răspuns:

Aa si la varamearolling on the floorcred ca are ceva e d la joc

| greenapple a răspuns:

Si eu am patit la fel! Oare de ce? crying

| DoarEU_1902 explică:

S`a rezolvat :*

| sticksulet a răspuns:

Asa am patit si eu tot la fel
da du-te la un vecin, la ferma lui
stai pana ai apare tot
si apoi te intorci la ferma ta

| ijustwannarun a răspuns:

Si eu cand am intrat imi era la fel. Nu poti face nimic ii de la ei dar poti sa dai pe un vecin si dupa aia te intorci la ferma ta si sunt toate la locbig grin... asa am facut eu happy. Si sa remediat situatia big grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un refres la joc si apoi viziteaza vreo 4 vecini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am patit o chestie oarecum inversa laughing adica mi-am acoperit plantatia in intregime cu casa, hambaru, animalele si balotii de fan.si acum nu mai pot da balotii de fan la o parte deloooc! pe celelalte le-am putut muta, dar fanul nu. a mai patit cineva asta? va rog ajutati-ma! mersi