| DoarEU_1902 a întrebat:

Am si eu o problemabig grin.
Cainele meu de pe barn buddy nu mai apara recoltasad
Seara ii pun mereu mancare, iar dimineata castronul lui e aproape gol.
Insa nu imi apara recolta...chiar daca are mancare...sad
I s`a mai intamplat cuiva?

5 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

I-ati altul poti compara mai multi mai ales daca ai 20 de prieteni...

| pacalici a răspuns:

Da se fura si cu mancare. Schimbi data cu doua zile anainte si pe urma poti fura asa fac si ei.

| Buttercup30 a răspuns:

Pai e faza aia cu schimbatul datei.
intrii la data la calculator si o dai inainte. dupa aia poti sa furi.Cainelui o sa-i apara chestia aia ca se gandeste la mancare chiar daca are in castron big grin

| DoarEU_1902 explică:

Shiret, am specificat ca problema este pe BARN BUDDY.
Am si cainele gri, si cel maro, si fura si cu unul si cu altul...

| shiret a răspuns:

Da. E o problema grava acum cu asta... Am patit si eu si a trebuit sa il duc la veterinar. Mi-a aratat acolo ca i-a prescris pastile de durere de cap. Stii ca daca ii doare capul mananca iarba. Daca nu au iarba, mananca recolta sad
Azi am inceput sa ii dau pastilele. Astept sa vad si eu ce se intampla, daca au efect sau nuwinking
Multa bafta!