| Rodika91 a întrebat:

Am si eu o problema va rog daca puteti ajutati-ma.Am windows 7 la calculator si nu pot pune teme, le scot de pe net pentru windowsul meu si imi spune ca temele nu merg la windows.Cum sa repar acesta problema? Ajutati-ma va rog. Poate sa fie diferite windowsuri 7?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Sunt 6 editii. Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate. Tu pe care o ai? si ce teme ai descarcat? Da-mi un link de la o tema descarcata de tine!

neluL
| neluL a răspuns:

Deci nu merg instalate teme la toate windows-urile mentionate de mine!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca tema e arhivata o dezarhivezi si copy\paste in C\windows\resources\themes

| VladsBoss99 a răspuns:

Poti descarca de pe saitul sau original