| AnaaMaria1995 a întrebat:

Am si eu urgent nevoie de niste idei cat mai credibile pentru a nu merge azi la scoala.va rog mult

7 răspunsuri:
| RainDrop a răspuns:

Pai, zi ca ai fost plecata.

| spot a răspuns:

Tia fost rau. a trebuit tata sa plece la bucuresti si ai fost si tu cu el. ai pomana mai pe dupamiaza si iti ajuti rudele. trebuie sa mergi la un control medical deoarece te doare apendicele(asa se scrie?)... muuulte chestii din astea. happy

| FineBroAndy a răspuns:

Pune creta in apa si apoi daca o bei(sau ikti dai cu ea pe fata, numai stiu exact), faci febra.Succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
| AnaaMaria1995 explică:

Nu a mai fost nevoie sa bag nici o minciuna...pentru ca, chiar mi s-a facut raulaughing

| gaby12_1342 a răspuns:

Poti sa zici ca ai programare la dentist sau alceva...:*

| AndreeaDeeaXd a răspuns:

Prefate ca vomiti si fa-ti cu carioca rosie niste puncte pe fata si pune termometrul in apa fierbinte! iti zic eu merge! fundita?

happy