| SnicK a întrebat:

Am Sony Vegas si am lucrat de la amiaza la un proiect, un filmuletz, si am stat toata ziua sa-mi-l fac si acum pe cand sa ii dau Render m-am uitat peste el un pic si la sfarsit s-a blocat Sony Vegas, i-am dat end process stiind ca intotdeauna ca imi da de unde am ramas... dau END Process, intru si...0.
Pana la urma se salveaza daca ia crash programu sau NU! Ca pana amu mi-a mers iar acum NU!
De ce?

Răspuns Câştigător
| Georgel26 a răspuns:

Salut! Si eu mai lucrez ocazional in Sony vegas si a luat crash de mai multe ori dar m-am obisnuit ca dupa fiecare schimbare sa dau Ctrl+S. Ti-am gasit aici niste linkuri(de ex asta:http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081213150818AAI0jsI), insa nu stiu ce tip de Vegas ai asa ca mai bine intrii pe Google>Cauti Sony vegas autosave>si vezi ce gasesti.Si pe viitor iti recomand sa folosesti combinatia aia pentru salvare...nu de alta dar e mai sigur :D

Sper ca ti-am fost de ajutor si multa bafta :D;)