| Aleeeeeeee a întrebat:

Am spalat o tabla cu sapun si nu mai se vede aproape nimic cand scriu cu creta, cum pot sa inlatur sapunul de pe tabala? Daca o spal cu multa apa o sa se inlature sapunul?

Raspuns urgent! va rog

Răspuns Câştigător
| RestricT a răspuns:

Pai da, spalo cu multa apa, stergeo cu buretele bine, sa se duca sapunul de pe ea happy. Funda?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apă caldă din abundenţă.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Ar trebui sa mearga cu axion sau alt detergent pentru vase, sau cu o solutie pentru spalat ferestre, din aceea cu alcool.

| HeloKity a răspuns:

Buna... spal-o cu otet ca o sa se vada mult mai bine

| HeloKity a răspuns:

Buna...pai in primul rand spal-o un pic cu apa iar apoi sa ii dai cu otet, o sa se vada mult mai bine...